Gotowe rozwiązania hybrydowe

Po trzynastu latach działalności oraz zdobytych w tym czasie doświadczeń zarówno w branży stoczniowej jak i usługach lądowych, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku który jest odzwierciedleniem panujących trendów oraz przepisów europejskich dotyczących Ochrony Środowiska Akwenu Morza Bałtyckiego, jak i wewnętrznych szlaków wodnych oraz bardzo licznych zamkniętych akwenów śródlądowych – jezior, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność zarówno serwisową jak i handlową o gotowe rozwiązania hybrydowe dla szeroko rozumianych jednostek pływających począwszy od kajaków poprzez jachty, a skończywszy na jednostkach pomocniczych o specjalistycznym działaniu.

Nasza oferta ma trafić do osób prywatnych jako alternatywne rozwiązanie napędu do ich wodnych sprzętów rekreacyjnych jak i do firm zajmujących się transportem wodnym oraz pomocniczymi usługami rzecznymi i portowymi, kończąc na państwowych organach zajmujących się pełnieniem służby na akwenach otwartych i zamkniętych (straż pożarna, portowa, graniczna, itp.) Zapotrzebowanie na niskoemisyjne i ekonomiczne, a tym samym ekologiczne źródła napędu jest bardzo duże i wraz z wdrożenie restrykcyjnych przepisów środowiskowych z roku na rok będzie rosło. Ze względu na nowe przepisy środowiskowe dotyczące emisji spalin oraz stref ciszy dotychczasowi użytkownicy środków transportu śródlądowego zmuszeni są do modernizacji systemów napędowych na swoich jednostkach pływających. Wszystkie wymienione branże są odbiorcami naszych nowych rozwiązań napędów hybrydowych

Rygorystyczne przepisy dotyczące emisji spalin na dzień dzisiejszy dotkliwie dotykają zarówno producentów jednostek napędowych dla wszelkie rodzaju maszyn przemysłowych jak i użytkowników. W codziennym serwisowaniu tego rodzaju maszyn z jednostkami spalinowymi marki DEUTZ spotykamy się z zapytaniami dotyczącymi przyszłości czyli wymiany napędu na alternatywny, a zarazem ekologiczny napęd. Pozostają dwa warianty, hybrydowy lub z zasilaniem gazowym. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy i zrealizujemy Twoją hybrydową wizję.