Autoryzowany serwis Deutz

SEA HORSE od roku 2017 jest autoryzowanym serwisem firmy DEUTZ AG – najstarszego i jednego z największych producentów silników wysokoprężnych używanych w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym. Firma DEUTZ AG dostarcza wysokiej jakości napędy już od ponad 150 lat, dzięki czemu jest też wiodącym dostawcą tego typu elementów na rynku.

Dział serwisu SEA HORSE to wykwalifikowany zespół inżynierów i mechaników, świadczących usługi serwisowe w sposób stacjonarny i mobilny. Umiejętności są stale wzbogacane dzięki szkoleniom organizowanym w Centrum Szkoleniowym w Kolonii, w połączeniu z doświadczeniem w branży i bogatym zapleczem narzędziowym gwarantuje stuprocentowy profesjonalizm proponowanych usług.

Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej czynności serwisowej niezależnie od tego, czy silnik jest objęty gwarancją, czy wymaga obsługi lub naprawy pogwarancyjnej.

Nasza oferta serwisowa obejmuje:

Kompleksową pomoc w remontach i naprawach silników DEUTZ oraz silników innych marek, takich jak Mitsubishi czy Mak, M20, M32, M43, M552, M453c, Wartsila R32, SCANIA, SULZER o różnym przeznaczeniu: silników maszyn przemysłowych, silników do ciągników , silników morskich oraz do innych maszyn mobilnych.

Okresowy przeglądów silników firmy Deutz, natychmiastową diagnostykę, naprawy w przypadku awarii wykonaną przez doskonale przygotowanych i wyszkolonych serwisantów. Oferujemy również obsługę starszych silników DEUTZ, od regeneracji podzespołów po naprawy główne silników.

Sprzedaż i doradztwo przy zakupie oryginalnych części firmy DEUTZ. Umożliwiamy też nabycie i wymianę płynów eksploatacyjnych.

Szukasz autoryzowanego serwisu firmy Deutz AG ?

Zlecenie naprawy